Nejúspěšnější Sportovec

NOMINACE DO SPORTOVCE ČESKOLIPSKA 2022 (UZÁVĚRKA V SOBOTU DNE 7.1.2023 - Odkaz ZDE)
Prosíme, vyplňte za Váš klub nominaci do ankety Sportovec Českolipska 2022. Systém ankety zůstává stejný jako u předchozího ročníku. Na každém klubu zůstává právo zhodnocení nominace nejúspěšnějších sportovců za rok 2022, finální složení však proběhne v rámci odborné sportovní komise, která vytipuje finálový počet (u jednotlivců 15, u kolektivů/trenérů 5), který se dostane zpět k veřejnosti pomocí webové a papírové ankety. Hlasování v anketě je pak rozděleno na diváckou a odbornou část v poměru 50:50. V případě zařazení Vašich sportovců do finální nominace Vás budeme kontaktovat s žádostí o foto a video materiál k jednotlivým anketám.

Závěrem budeme rádi za Vaši podporu a spolupráci, případné partnerství při uspořádání této ankety, ve které jde o ocenění sportující mládeže a dospělých, ať už v individuálních, či kolektivních sportech. S ohledem na ubývající počet sportovně aktivních obyvatel, vidíme v této akci velký smysl a podpora sportu je pro nás prioritou. V případě, že zvažujete podporu této ankety, chce se stát naším partnerem, neváhejte reagovat na tento e-mail.
SPORTOVEC ČESKOLIPSKA 2022 / KD CRYSTAL
V roce 2021/2022 proběhl zcela nový model této tradiční ankety on-line formou, se změnou organizačního týmu a partnerů. Do čela této události se postavili sportovci z České Lípy a anketa proběhla v novém okresním formátu. V letošním roce navazujeme na tuto osvědčenou formu ankety on-line formou, respektive do termínu 7. 1. 2023 budou probíhat nominace úspěšných sportovců z vaší strany. V následujícím období po uzavření nominací proběhne anketa a březnové vyhlášení v Kulturním domě Crystal, kde se opět setkají společně sportovci, potenciální partneři, novináři a představitelé jednotlivých měst. Pro tyto účely budou přípravné opět webové stránky ankety na adrese https://www.sportovecceskolipska.cz/
Nejúspěšnější Sportovec za rok 2022
Vyhlášené kategorie
Nejúspěšnější Sportovec za rok 2021
Výsledky nejúspěšnější sportovci Českolipska 2021